Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol szerezhetek be gázsprét?...

Hol szerezhetek be gázsprét? Milyen árban van? Szupermarketben lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha az öngyújtó töltőre gondolsz akkor azt lehet kapni pl.nálunk ABC-ben szupermarketben nem hiszem hogy lenne vagy szoktak lenni ilyen öngyújtó árulók az utcán gravíroznak meg ilyenek na ott is biztos lehet venni

700-1000ft között



ha paprika sprére gondolsz akkor azt legajánlatosabb vadászboltban venni 1500-4000 ft-ig van több változata is van amelyik szorja a gázt ez szélben nem jo van amelyik 1 sugarat spriccel ott visszont meg kell tanulni célozni

meg attól függ mire kell

2008. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
paprikaspére gondoltam. Köszönöm a válaszodat :) Ma utánanézek.
2008. aug. 29. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Illegálisan használhatod,úgyhogy inkább ne tedd!
2008. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vadászboltban vettem, ahogy az első válaszoló írta. Elmondták, hogy van olyan, ami permetet szór, az szélben tényleg necces, pláne ha szembe fúj. És van olyan, ami sugárban spriccel. Mindegyik 1000-2000 forint között van.

Amúgy sztem nem illegális.

Én mindig magamnál hordom, van 1-2 olyan beteg f@sz...

2008. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is amiatt akarok venni, mert van egy két olyan ember.. jobb félni, mitn megijedni. Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 31. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd mert végülis ha a rendőr megkérdi : "Fiam miért használtad?" te rá tudod vágni h : "mert ez a beteg pöts meg akart támadni, szóval csak önvédelem volt"
2008. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy az utcára is ki lehet vinni csak a gázpisztolyhoz kell külön engedély de azt is ki lehet vinni csak nem "látható" helyen
2008. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2008. szept. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!