Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban akinek van szekrénye...

A suliban akinek van szekrénye az hogy díszítette ki? ^^

Figyelt kérdés
Ki szeretném valahogyan díszíteni de nem jön az ötlet:/

2015. máj. 6. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Poszterek,matricák,ecset és festékel pl szép virágokat ha fiú vagy akkor nem tudom bármivel lehet díszíteni nekünk nem engedik de mi kiszedtük a csavarokat és körömlakkal festettük be, csak belülről látszik és nagyon jó a fogasokat bevontuk ilyen papírral nem jut eszembe most mi a neve tudod ilyen suínes hosszú vékony nem tudom mi a neve :D a kreativitás határtalalan, az a vicces hogy nálunk nem engedik de pl a mellettünk lévő szekrénybe csináltak még egy polcot mert nem volt hely a cipőknek meg a táskáknak, nálunk 4 en vannak általában egy szekrényben de nagyobbak is a szekrények én jobban örülnék ha mindenkinek lenne egy saját mert azt úgy dekorálja ahogy akarja
2015. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és a csavarokat csavarhúzó nélkül a szekrénykulcsal is ki leeht szedni :D
2015. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!