Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitudja, hogyan működik a...

Kitudja, hogyan működik a Selfie bot? Azt hittem, hogy egyszerű és vettem egyet. Hát meg sem ugatom. Nokia N8-am van és azt írták a tájékoztatóra, hogy minden telefonhoz jó.

Figyelt kérdés
Kilóg belőle egy kábel, aminek a végén egy kis jack dugó van, de sokkal nagyobb, mint amilyen a telefonomba kell. És ez kötné össze a telefont a Selfie bottal. De ha nem megy bele a telóba a dugó, akkor hogyan használjam? És van a fogantyún egy gomb, gondolom, hogy azzal lehet elkattintani a fotót vagy videót, de ahhoz össze kell hogy legyen kötve a telómmal. És ezzel a dugóval ez nem megy. Most akkor mit csináljak? Nekem jó lenne, mert egyedül vagyok, sokat utazom és nem kellene mindig megkérnem valakit, hogy csináljon rólam valami érdekes helyen egy fotót. Tud segíteni valaki?

#szelfibot #Selfie bot működése
2015. máj. 7. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Androidos telefonokkal kompatibilis.
2015. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!