Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (A szüleim szinte...

Mit tegyek? (A szüleim szinte minden héten isznak) (értelmes válaszokat kérlek)

Figyelt kérdés

A szüleim szinte minden héten isznak

Péntekenként discoba szoktak menni de ha nem mennek el akkor kint a konyhában szoktak inni. Vagy átmennek a rokonokhoz. Rettenetesen zavar ez a dolog már jó pár éve ez megy. Régebben spontán bulikat rendeztek itthon és itt volt szinte az egész családom.. ekkor vita tört ki és apukám matt részegen megakart ütni ... a többiek fojtogatták egymást mindeközben én csak bőgtem..

Édesanyám még mindig átjárkál a rokonokhoz inni és tegnap is fél tizenkettőkor jött haza részegen .. és lecsesz hogy miért vagyok még ébren...én meg közlöm hogy nem tudtam aludni...

És ő pedig mondta hogy elmegy a boltba

1 órával később se jött haza ... pontosan nem tudom mikor érhetett haza mert elaludtam



2015. máj. 7. 22:21
 1/2 FüligJimmy88 ***** válasza:

Szegénykém... :( 4 opciót tartok lehetségesnek:


1.: Megérteted velük, hogy ez neked mennyire fáj és talán abbahagyják. Ne reménykedj: a leírtak alapján szinte nulla az esélye.

2.: Értesíted a gyámügyet és nevelőszülőkhöz kerülsz. Ezt senki nem akarja, gondolom te sem, csak leírtam, mint opciót, normális esetben ez így működik - persze nem a gyermek szokta jelenteni.

3.: Kibírod, amíg nagykorú leszel és lelépsz.

4.: Ha van olyan barátnőd, akivel jól kijössz, nála aludhatsz hétvégenként, közös tanulás ürüggyel. Tudom, ez elég béna, meg kényelmetlen lenne minden hétvégén máshol aludni...


Most hirtelen ennyit tudok mondani, de észben tartalak, ha eszembe jut még valami, szólok.

2015. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbáltam édesanyámmal beszélni de mindig közli velem hogy ez az ő élete én pedig mondom neki hogy én pedig a lányod vagyok... Igazából nem igazán érdekli a történet ő mindig azzal jön hogy csak havonta egyszer járnak el.. meg hogy nekik is kell a pihenés lényegében megértem a dolgokat mivel este 6-ig dolgozik édesapám pedig 2 napot dolgozik egy napot van itthon... Én általában egyedül vagyok itthon ... Szinte mindig ... De igazából már hozzászoktam ezekhez a dolgokhoz lehet hogy ez is az oka annak hogy nem fogadok el segítséget másoktól.. semmit se szeretnék.. Jó lenne megint úgy élni mint régen amikor még mindent jónak láttam ^-^

Na de lényegében nekem ennyi is a történetem nem fogok tenni semmit sem

2015. máj. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!