Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már 100 ilyen kérdés van, de egyikben se találtam meg a nekem megfelelő választ...

Van egy fiú a suliban, aki tetszik, de nem tudom, hogy miről beszélgessek vele, mert egyáltalán nem ismerjük egymást (még egyszer sem beszélgettünk). Gondoltam, hogy ráírok Facebook-on, de nem igazán tudom, hogy mit is írjak. Idáig jutottam: Szia! Van kedved beszélgetni?

Ha netán, azt írja vissza, hogy igen, akkor mit csináljak? Mit írjak?

És ha megkérdezi, hogy miért írtam rá? Mégsem mondhatom, azt neki, hogy azért mert bejön.

Igazából csak szeretném megismerni, de úgy hogy az ne tűnjön túl nyomulósnak.


Ő 17/F (egy évfolyammal feljebb jár), én 16/L :)



2015. máj. 9. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Csak ne izgulj :) .. beszélj vele úgy mintha már rég ismernéd :) ne legyél nyomulós, mert akkor gyanús leszel :D ... én a helyedben azzal kezdeném, h megkérdem milyen volt a napja :) ha elkezd mesélni már te is rá fogsz kapcsolódni :D .. és ezzel a kezdéssel barátságosnak fogsz tűnni a szemében :)
2015. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!