Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kőszívű ember fiai, feladatok?

A Kőszívű ember fiai, feladatok?

Figyelt kérdés

Mikor feladta a tanárnő a feladatokat én épp nem voltam iskolában betegség miatt. El is felejtettem ,hogy mikorra kellettek az előző feladatok, így eszembe se jutott, hogy esetleg el kellene kérni, az osztálytársam pedig csak ma mondta, így még időm se lenne elolvasni a feladott fejezeteket holnapig.

Az egyik kérdés: Mit tett Rihárd? (Magános lovag című fejezet.)

2. A) Milyen ellentét feszül a két testvér között?

B) haditudósítás (mind a kettőnél a Párharc menny kövekkel című fejezet.

3. Mi a cím jelentése, és hogy kapcsolódik a fejezethez? (Cím: Zenit)


Még ma kéne.

Légyszi, valaki?



2015. máj. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A jegyet ki kapja: én vagy te? Olvasd el azt a néhány fejezetet!

Amikor lesz munkahelyed, ki dolgozik azért neked, hogy te kapj fizetést érte, vagy ne rúgjanak ki?

2015. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy sok a dolgom, nem érek rá olvasgatni, beteg voltam és nem mondta meg a feladatokat az osztálytársam. Hát persze, ezért is legyek én a hibás :))))
2015. máj. 11. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kérdezted és nem mondta meg, még hány osztálytársra kérdeztél rá? Ha senki sem mondta meg, akkor tégy panaszt, hogy letagadták a házi feladatot - talán rosszindulatből.

Nem kell könyvet kölcsönöznöd:

- [link]

- [link]


A cím röviden: az érzéketlen, makacs apa kőkeményen akarja ráerőltetni az akaratát a családjára, a család pedig pont a fordítottját teszi. "A Föld ne mozogjon, hanem álljon" helyett részt vesz a mindent megmozgató forradalomban.

2015. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, és a segítséget.

Az iskolában mi vagyunk a legrosszabb osztály, így senki nem figyel olda, senki nem tudja a házit. Akitől kértem, ma azt mondta, hogy ő is elfelejtette. Eszembe sem volt, hogy esetleg kérheti a feladatokat, így ebben a témában senkit nem kérdeztem. Ráírtam még utána pár oszt.társamra, hogy mit csináltak irodalom órán, mindegyik vagy azt írta, hogy "nem tom xd" vagy "nem vagyok otthon". Kb. 3-4 embert kérdeztem meg, de mindegyik ezt írta.

2015. máj. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!