Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolábsn milyen az a...

Paris hilton kérdése:

Középiskolábsn milyen az a szivatás, miket kell csinálniuk az elsősöknek?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták,hogy mert nagy a mellem,ezért jobban meg fognak szivatni :S
2008. aug. 29. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem iskolája válogatja. De ahova én járok, ott egy aranyos "beavatás" van, amit asszem a dök szervez. Nem mondom el, hogy is zajlik(mert nem lenne fair, ha odajönnél vagy te vagy más, és tudja mi is lessz ott), de semmi szemétség nincs benne. Én most megyek 11-be de a 10.-esen is ottvoltam, sőtt segítettem pár dologban. És szerintem idén is ottleszek, mert nézni azért jó. Amúgy van valamikor egy gólyatúra, ami nagyon szórakoztató. Úgyhogy tényleg sulija válogatja. Van ahol tesznek nagyban arra, hogy lessz e valami, van ahol vicces és nem szemétség, és van ahol szemetek. Amúgy nemhiszem, hogy a nagy mell miatt lenne valami, na aggódj, majd úgyis kiderül..:)
2008. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem hogy szivatnának téged.Csak esetleg akkor szivatnának ha ott elkezdesz vitatkozni egy agresszív gyerekkel.Az eggyik barátnőmet azért szivatták a itt a középsuliban mert nagyszájú volt és ha valaki beszólt neki akkor nemszép dólgokat szólt vissza.Amugy nemhiszem hogy szivatni rfognak
2008. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem fognak szívatni, pláne nem a melled miatt! nagyon irigy lehet rád a melleid miatt,aki ilyenekkel rémisztget! ha van szívatás, az általában az összes gólyának szól, nem egy-egy embernek és csoportos, vicces feladat. Ahogy feljebb írták, inkább a beszólogatós stílus lehet feltűnő, dehát az meg mindenhol.
2008. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!