Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki kiszúr velem. Mit...

Mindenki kiszúr velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most kezdődött el a suli ami nem is probléma.A bajom inkább a gyakorlóhelyel van ahová gyakorlatra járok.Az oktató ahová járni fogok eddig mindenbe belekötött hogy neki ez nem jó meghogy neki az nemjó.Meghogy ne reménykedjek abban hogy sikerül bejutnom oda mostmegmár amikor felhívtm hogy hétfőn meg kedden gyakorlatra megyek azt mondta hogy nem fogok sokáig ott lenni.A többi tanulók akik odajárnak rendesek meg minden velük nincs bajom érzem hogy jól kifogok jönni velük de az oktató mindenáron kiakar szúrni velem.Ésakkor még anyám is leáll vitatkozni velem hogy az én hibám!Alkalmazkodnom kell hozzá meg stb. és még neki ad igazat.Teljesen kivagyok anyámra nem számíthatok apám meg külföldön van.Legszivesebben felakasztanám magamat.Már az is megfordult a fejemben hogyha bbetöltöm a 18-at ithagyok mindent és eltünök itthonról távol mindentől ha addig túlélem az egészet.
2008. aug. 29. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most leszek 15 és már most megfordult a fejemben, hogy elmegyek innen 18életévem betöltésével. :)
2008. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ez az érzés ismerős,nem tudom ,hogy ezzel a problémával kihez lehetne fordulni,és azt sem értem,hogy mi a baja az oktatónak veled,elég bunkóság tőle,hogy folyton beszólogat és szivat,de basszus nehogy már...

velünk ugyanez szokott lenni..

ez nem tudom mennyire hatásos,de én úgy vagyok vele,hogy az ilyen embereknek akik keresztbe akarnak tenni azoknak mélyen a szemükbe nézek,hogy lássák,hogy ennyivel még nem győztek le,nem fogok megtörni,és be fogom bizonyítani hogy igenis bármilyen körülmények között képes vagyok arra,amire a többiek,még akkor is ha ez dupla annyi energiámba kerül..

ha rám hallgatsz,akkor nem adod meg az oktatódnak azt az örömöt,hogy meghátrálsz,és semmiképp se legyél öngyilkos,annyit viszont nem ér..

mondjuk az érdekes,hogy a saját családod nem áll mögötted(vagyis anyukád)..valahogy ez is olyan ismerős..

de kitartás és ne add fel,még akkor se ha már szerinted lehetetlen:)

majd írj,hogy mi lett,kiváncsi vagyok rá

2008. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
baromira megértelek! nekem is volt ilyen tanárom, de én természetemből adódóan is visszafogott vagyok, úgyhogy inkább meghúztam magam és próbáltam nem meghallani a beszólásait. ha nem csinálsz balhét, nem szólsz vissza neki stb. akkor nem tud kirúgatni, engem legalábbis nem tudott. Elég rossz emlék, de mostmár túl vagyok rajta, és tökjó munkahelyem van. amikor elhelyezkedtem visszamentem a suliba és mosolyogva megkerestem és jól beintettem neki - na, az egy nagyon jó érzés volt. És azóta is azt gondolom róla, hogy nagyon szánalmas,hogy az össz.életcélja a diákok csesztetése. Most felnőtt fejjel eszembe jutott az is, hogy keress magadnak másik gyakszi helyet, de akkor menj biztosra az új hellyel, mert ha csak felhozod,de nem sikerül elmenned onnan, akkor csak még jobban szivatni fog. Drukkolok! És nehogy elmenjen a kedved emiatt a sulitól! Nem ér annyit egy degenerált tanár!
2008. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom neked, hha van lehetőséged rá, akkor keress másik gyakszihelyet. Énis uíg jártam, és mostmár naon jó helyre kerültem!!! Fel a fejjel!
2008. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!