Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemetrol magyarra es magyarol...

Vioqst kérdése:

Nemetrol magyarra es magyarol nemetre forditasban kernek egy segitseget ha lehet?! A szamitogepem akarom el adni es azzal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

az elso : Ist denn auch ein betriebssystem drauf ? ezt ugy ertelmezem hogy vane telepitve operacios rendszer.. a valasz amit en nemetul kene irjak : Igen van telepitve de nem tartozik az aruhoz.

a masodik : Sehen ich kann Letzten Fotos? oder sind dies aktuell? Ich möchte heute oder morgen kaufen. Ich denke ein firer Preis... , nos ott az elejen nem ertem mi van az utolso fotoval es mi aktualis e? nem ertem igazabol.. erre egy forditast es egy valaszt ha adnatok meg koszonnem nagyon!



2015. máj. 13. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
ott az elso kerdesnel a valaszomnal az operacios rendszer vagyis a CD nem tartozik az aruhoz..
2015. máj. 13. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Válasz: Ja, es ist, aber das gehört nicht zu der Ware.


de lehet, jobban megérti, ha így mondod:

Es gibt ein CD mit dem Betriebssystem, aber das möchte ich nicht verkaufen.


2.

Tele van hibával, amit írt, de szerintem erre célzott:

Megnézhetem a legújabb fotókat?

Vagy ezek [sztem a jelenlegi fotókra gondol] aktuális képek?

Ma vagy holnap szeretném megvásárolni.

A "firer" szónak nincs értelme, sztem elírt valamit.

Azt írja, egy "firer" árra gondolt.


Szóval...

Sztem látta a fotóidat az áruról, és az érdekli, hogy ezek aktuális fotók-e.

Mit akarsz neki válaszolni?

2015. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a firer Preis alatt szerintem fair v. freier Preis lehetett eredetileg...
2017. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!