Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha én a dobozos...

Az nagyon gáz ha én a dobozos sör tetejét ha tehetem mindig csap alatt megmosom mielőtt megiszom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, az nagyon víz. Miért lenne ez furcsa? Van olyan, hogy centi vastag por van a dobozokon a boltban. De tisztának semmiképpen nem tiszta.

Ha elmosod a dobozt, mert koszos, aztán a csapot, mert a kezedtől sördobozos lett, aztán kimosod a törölközött, majd fertőtlenítővel a mosógépet, aztán a kezdet, mert fertőtlenítődobozos lett, majd a törölközőt... na az már ciki lenne.

2015. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem .

Jól teszed .


Van ugyanis egy horrorisztikus igaz történetem .

Egy lány veséje szépen napról-napra azért állt le, ment tropára mert egy külföldi nyaralása alkalmával ivott egy dobozos üdítőt, a dobozból .

Mint utólag az kiderült patkányok vizelték le a dobozt .


Dializálták, majd vesetranszplantáció lett a vége :(

2015. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ezek után hiába mondja a barátnőm hogy finnyás vagyok, nem fogom abbahagyni :D


Köszönöm

2015. máj. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!