Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy ezüst gyűrűt....

Találtam egy ezüst gyűrűt. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Esélytelen, hogy megtaláljam az eredeti gazdáját, pedig szívesen visszaadnám, nem arról van szó. Eladni nem akarom, vagy ilyesmi (nem is hiszem, hogy érne egyáltalán valamit), barátnőmnek meg nem tudom, hogy illene-e odaadni... Egyrészt, talált gyűrű, másrészt, nem is vagyunk olyan régóta együtt, hogy rögtön ékszerekkel halmozzam el. Mit csináljak vele?
2015. máj. 15. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Azon a területen ahol találtad plakátold ki pár helyen, hogy találtál egy gyűrűt, a jogos tulajdonosa átveheti itt és itt .

Lehet valakinek (még ha értéktelennek is tűnik) ez "érték", egy szép, kedves emlék, stb. fűzi hozzá .

Én tuti nem adnám oda a barátomnak, barátnőmnek, más cuccával rá teszed magadra, felveszed valakinek az átkát :)

2015. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is elhagyták, hanem direkt eldobták, mert meg van átkova.

Szerintem jobban jársz ha te is eldobod.

Csak írd meg hogy hol dobod el, nekem jól fog jönni a gyűrűért kapható pénz :)

2015. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sanszos. :)

Amúgy mennyit érhet egy ilyen gyűrű? Sacc per kb. Nem tudom, hogy találjam meg az eredeti tulajt, de egy két ötletem már van, meg amúgy ilyen 5-10.000 forintért meg se éri nekem elbattyogni bármilyen zaci közelébe, inkább fényezem a karmám. De úgy mégis, mennyi egy ilyen sima parlagi ezüstgyűrű?

2015. máj. 15. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az is elképzelhető, hogy nem is ezüstből van, csak valami futtatott bóvli és a céllövöldében lőtte valaki :)
2015. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, ezüst gyűrű, markazit berakással.
2015. máj. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!