Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi lesz velem? Van...

Most akkor mi lesz velem? Van olyan, hogy míg felnövök olyannyira eltorzul a hangom hogy rossz hallgatni? 14L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy néhány éve olyan szépen tudtam énekelni bevallom, viszont most egyáltalán nem tetszik ezért nem is mutatom meg másoknak az énekhangom. 11-12 éves lehettem amikor lazán kitudtam énekelni a Titanic főcímdalát most meg összevissza csúszkál a hangom, elcsuklik,rossz hallani a fülemnek. Amikor elkezdtem észrevenni hogy valami nem oké, már nem olyan a hangom mint régen akkor kezdtem el abbahagyni az éneklést. DE azóta mindenki azt hiszi hogy jó hangom van, viszont én tudom hogy messze nem olyan mint anno. Nem egyszer sírtam már emiatt, tulajdonképpen amiből a kenyeremet szereztem volna, amiben jó is voltam az most eltűnt. Énekesnő akartam lenni,mondták is sokan és éppen ezért ért engem sokk hatásként még most is..:'( ez lett volna a jövőm! Énektanárhoz is jártam, ugyan azt mondja szép a hangom de mostanában egyre többször érezzük úgy együtt hogy nem jó..

Zenei alapú oktatásra jelentkeztem egy középiskolába ahová fel is vettek(kb. mindenkit felvesznek oda)

+Van egy jelentős okom ami miatt eltorzulhatott a hangom.. A bátyám minden második nap olyannyira bántott lelkileg és fizikailag hogy sokszor napokon át fájt miatta a torkom mert üvölteni kellett vele..amióta csak az eszemet tudom bántott.

Köszönhetem most ezt neki is? Elnézést hogy ilyen hosszú, remélem megértitek kétségbe vagyok esve.



2015. máj. 15. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiziológiai okokról egy fül-orr-gégész szakorvost kellene megkérdezni, a muzikális részéről meg egy profi énektanárt. Lehet csak a serdülés miatt változott a hangod ( bár nem vagy fiú ).
2015. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod
2015. máj. 15. 21:46
 3/4 anonim válasza:
Szia, sajnálattal olvasom a kérdésedet, és sajnos meg kell erősítenem: igenis vannak lelki okok, tapasztalatból mondom :/ Például én is énektanár vagyok, három technikát tanítok és használok, na de ha a lelki sérelmek előjönnek, pláne ha fizikai megterheléssel párosulnak, nem maradt más, csak a technika. Máskülönben olyannyira eltorzul a hangod (IGEN) hogy fájni fog az erőlködés. Ha gondolod, keress meg priváti, megbeszélhetünk egy órát, (az első órám mindig ingyenes, mielőtt megijednél) szeretek segíteni patthelyzetben. És kitartás! Nagyon fiatal vagy még, mutálástól is bántó lehet mostanság a hang, van egy hasonló korú tanítványom és mióta alkalmazom nála a klasszikus technikát, észre sem lehet venni :)
2015. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy később jobb lesz, kamaszkorban a lányok hangja is változik és bizonytalan, csak ez nem olyan feltűnő, mint a fiúknál.
2015. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!