Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyi jogsértésnek számít?!

Személyi jogsértésnek számít?!

Figyelt kérdés

Szóval..Van egy ismerősöm, aki a sírokat lefotózta, és feltöltötte facebookra egy "régi képes".. Csoportba.Közte volt mamám is.

Akkor ez most akkor ezt lehet személyi jogsértésnek is venni?!


2015. máj. 16. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mégis milyen jogodat sértette meg? A temető nyilvános hely, ha nem akarod, hogy a nagymamád sírját fotózzák, temesd a kertedbe, az magánterület.
2015. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem, te sem igazán örülnél annak, hogyha egy hozzátartozódnak a sírját fotózgatnák, és tennék fel nyílvános helyre.:)
2015. máj. 17. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne. Komolyan nem értem, mi bajod van vele.


Elhanyagolt és szégyelled? Vagy miért baj?


Titkos? Komolyan nem értem.


Ki tudnád fejteni bővebben, miért okoz neked lelki traumát vagy anyagi hátrányt, ha más is látja azt, amit amúgy is láthatna, ha felemelné a hátsóját és elsétálna a temetőbe?

2015. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kettő különbözik..Nem, egyáltalán nem szégyellem, csak olyan rossz látni még facebookon is.
2015. máj. 17. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz látni? Ennyire utáltad, vagy miért?


Gondolom, akkor a temetőbe sem mész ki, vagy mindig elfordítod a fejed.


Nem értem, komolyan. Mindegy, nem is fogom megérteni szerintem.

2015. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén kimegyek:) és nem fordítom el a fejem..Tényleg mindegy.Köszönöm a válaszod!
2015. máj. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!