Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy idősebb BMW vagy egy...

Egy idősebb BMW vagy egy valamivel fiatalabb renault?

Figyelt kérdés

Első kocsim megvásárlása előtt állok. Egy 2002es e46os compact-ot kínált egyik ismerősünk németből hoztabe kevés kilóméter kint első tulaj idős házaspár 2. autója volt...


ugyan ezér az árér (800e-900e-1M) néztem 2es meganeokat is a kacsaseggüt nem vagyok kibékülve az alakjával de időnként megfog...modernebb jobb felszereltség ugyan azért az árért van belőllet 5 ajtós is de mégse egy bmw


21/f



2015. máj. 17. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"Egy 2002es e46os compact-ot kínált egyik ismerősünk németből hoztabe kevés kilóméter kint első tulaj idős házaspár 2. autója volt..."


ez magyarra lefordítva annyit tesz, hogy már megtette a föld -hold távolságot, és legalább 1x már volt egy komolyabb balesete.


a rönó meg francia. ha az előző tulaj elhanyagolta akkor tuti szopóroller lesz belőle.


én inkább vennék focust vagy g-h astrát.

2015. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
astrák nem tetszenek....ami a bmw-t illeti szervízkönyve végig vezetett márkaszervízbe 140ekm van benne
2015. máj. 18. 22:23
 3/3 anonim válasza:
végül mit vettél?
2015. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!