Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult, többi lent?

Nagyon bonyolult, többi lent?

Figyelt kérdés
Az van hogy tegnap voltunk egy esküvőn,és hát láttam ott egy fiút .Lényeg hogy nézett engem de én is néztem őt két napig tartott úgy reggel volt mire haza értünk a szállásra mi,de nem mertem megszólítani az eskűvőn,mert féltema szálláson a másik szobába aludt egyel arránk és másnap ugye mentünk ebédelni az esküvői ebédelés ugye bár vagy csak nekünk volt ilyen nah mindegy és elindultunk haza és bejelöltem a srácot elkeztem ele kedveskedni meg minden és kiderült utána hogy van arátnője aztán elkeztünk beszélgetni kicsit intim dolgokrol vagy nem is tudom hogy nevezzem csók meg ilyenek nah mindegy és íaztn össze barátkoztunk de én szeretem és rákérdeztem hogy ha nem lenne baátnője járna vveem zt mondta hogy ha nagyon közeli bartok lennénk és nagyon jól ismernénk egymást de az mit jelent egész végig rám bámult jó nem mindig de azért nézegetett elggé sokszor....help me.....

#szerelem #bátoritás...
2015. máj. 17. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Férfiből van: -jól nézel ki/neki bejössz

-valami furcsát látott rajtad

-ismer valahonnan

-meg akar dugni

2015. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!