Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FELNŐTTEK! Szerintetek munka...

FELNŐTTEK! Szerintetek munka vagy iskola?

Figyelt kérdés

Itt kizárólag felnőttek válaszát kérném, akiknek van már tapasztalatuk. Szerintetek melyik a jobb? Általános iskola, meg gimi (egyetem egy külön kategória, ott nagyjából azt tanulsz amit akarsz) ahol minden sz*rt tanulsz, amire lehet nem is lesz szükséged az életben, vagy egy olyan munka, amit szeretsz csinálni, mindig is arra vágytál, hogy azt csinálhasd (ebbe persze belefér, hogy a munka lehet h nehéz).


Eéőre is köszi :)



2015. máj. 20. 07:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*előre
2015. máj. 20. 09:06
 2/21 anonim ***** válasza:
Megfelelo vegzettseg nelkul a budos eletben nem lesz olyan munkad amit szeretsz csinalni, hacsak nem gyari betanitott munkas akartal lenni egesz eletedben.
2015. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy nem akarok tanulni. azt kérdeztem melyik a jobb? melyiket jobb csinálni?!
2015. máj. 20. 10:34
 4/21 anonim ***** válasza:
iskolaba jarni, gyereknek lenni sokkal jobb mint dolgozni. Legalabbis szerintem, mondom ezt ugy hogy nagyon szeretem a munkam.
2015. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem jó a kérdésfeltevés. Mert olyan munkát, amit szívesen csinálnál, hacsak nem utcasöprés, csak tanulással lehet elérni. Ha már minimum egy szakmát szereztél, utána kérdezheted, hogy most akkor dolgozzam-e a szakmámban (amit szeretek), vagy tanuljak-e tovább. Nagyon gyerekes a kérdésfeltevésed. És mi az, hogy az egyetemen minden szart kell tanulni, amit nem is akarsz. Hát nem hiszem, hogy olyan megy egyetemre,akit nem érdeklik a különböző, ott megtanulható tantárgyak. Válassz egy olyan területet, ami érdekel. Ha tanácstalan vagy, egy kis segítség:

[link]


[link]


[link]

2015. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

b*sszameg hogy lehettek ilyen hülyék?! Leírtam hogy ÁLLTALÁNOS ISKOLÁBAN ÉS GIMIBEN kell minden szart tanulni, az egyetem egy más kategória, ott azt tanulsz amit akarsz! Erre írod b*zdmeg hogy mi az hogy egyetemen minden szart kell tanulni!


És nemtom miért nem lehet felfogni a kérdést :W

De leírom neketek mégegyszer, háta megértitek: Nem azt kérdezem, hogy tanuljak vagy dolgozzak-e, hanem azt, hogy: MELYIK A JOBB, AZAZ MELYIKET ÉLVEZTÉTEK JOBBAN! Mit élveztetek jobban, a sulit, ahol minden szart kell taunulni, ami nem érdekel, vagy az "álommunkát" amit - mivel álommunkád - szeretsz

2015. máj. 22. 18:26
 7/21 anonim ***** válasza:
Először is a stílusod katasztrofális, úgyhogy inkább tanulj és művelődj. Másodszor nem azért jár az ember iskolába,hogy csak azokat a tárgyakat tanulja, amiket szeret, hanem azokat is, amiket nem szeret, mert így azoknak a tárgyaknak az ismeretéhez sem tudna eljutni, amiket szeret. Mert az ember a tantárgyak felét szereti, a másik felét nem, de ha nem jársz suliba (mondjuk gimibe v. szakmunkásképzőbe), akkor ami érdekelne, azt sem tudod megtanulni. Mindenkire ráfér a tudás, hogy aztán olyan munkát végezhessen,amit szeret csinálni. - Ismét azt írom, hogy rossz a kérdésfeltevés, mert aki mondjuk abbahagyta az iskolát, és elkezdett valamit dolgozni, az nem tudja, hogy milyen lett volna,ha tanult volna, aki pedig tanult és nem kezdett el helyette dolgozni, az pedig azt nem tudhatja, hogy milyen, lett volna, ha abbahagyja a sulit. Én is csak tanácsot tudok adni, kedves káromkodós fiatalember /vagy hölgy, éspedig azt, hogy akár tetszik, amit ott tanítanak, akár nem, próbálj megbarátkozni vele, és keress egy szakmát, ami érdekel. Vagy ha ennyire utálod a sulit, akkor menj el takarítónak, mert tanulás nélkül max. azt csinálhatod. Semmilyen álommunkát nem lehet tanulás nélkül végezni. - Remélem, megértetted a választ.
2015. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
lehet hogy a stílusom nem jó, de te meg eszméletlen h*lye vagy. "Nem azt kérdezem, hogy tanuljak vagy dolgozzak-e" ezen mit nem lehet érteni?! honnan az anyádból veszed hogy abba akarom hagyni a sulit? egyáltalán nem akarom. a kérdésem mégegyszer: neked melyik volt a jobb, a gyerekkorod, amikor iskolába jártál, vagy most jobb, hogy dolgozol. ha erre megint ráírod hogy ne hagyjam abba, akk írok elmegyógyintézetet...
2015. máj. 23. 13:07
 9/21 A kérdező kommentje:
mellesleg azért írok csúnyán, mert ideges vagyok. és miért vagyok ideges? mert mindenki azzal jön, hogy ne hagyjam abba a sulit, mert akk senki sem leszek. de én sehol nem írtam hogy abba akarom hagyni!
2015. máj. 23. 13:09
 10/21 A kérdező kommentje:
eddig csak a 4. értette meg
2015. máj. 23. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!