Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamarosan találkozom lesz egy...

Hamarosan találkozom lesz egy cég vezetővel munkával kapcsolatosan. Beszéljek neki arról, hogy mekkora anyagi sz*rban vagyunk, és hogy mennyire kell a munka? Minden véleményt írjatok le.

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy cég vezetőjét egyáltalán nem érdekli, hogy te mekkora kakiban vagy. Neki melós kell, aki megfelel az ő elvárásainak.
2015. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben ez őt nem érdekli. Ha mégis, akkor inkább ki fogja használni. Szerintem ezt a témát hanyagold.

Azt mond el neki, hogy mennyire jól jár ha téged választ, ne azt, hogy neked miért jó, ha téged választ.

2015. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el! Ez olyan gyerekes könyörgés, és a cég vezető ezt nagy ívben letojja. Inkább arról beszélj minél többet, hogy értesz ahhoz a munkakörhöz, ahhoz a munkához, amire pályáztál. Ha ez nem győzi meg a cégvezetőt, akkor az meg végképp nem, hogy mennyire vagy sz*rban anyagilag!
2015. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivel elég nagy cégről van szó, s már régóta ő vezeti ezt az ágazatot, ezért merem feltételezni, hogy párszor már hallotta már azokat a szövegeket amiket én is mondanék neki.

Valóban elkötelezett vagyok a szakmám iránt. De mivel tudnám ezt én neki úgy előadni, hogy ezt tényleg el is higgye???

Kérlek írjatok pár sort, hogy ti mit mondanátok neki.

A cég amelyről szó van, a Bóly Zrt.

Traktor vezetőnek jelentkeztem pályakezdőként.

Megvan a hozzá szüksége vezetői engedély és a zöld könyv is, ill. van autóra is jogsim.

Osztály elsőként végeztem az évfolyamban.


Kérlek írjatok pár sort.

2015. máj. 20. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem sok mindent tudsz elmondani a munkáról, mint pályakezdő, hiszen nincs benne még jártasságod. Mellesleg egy traktoros nem éppen a világ legelőkelőbb munkaköre.

Üdvözlöm! XY vagyok (ha nyújtja a kezét, akkor kezet fogsz vele, ha nem nyújtja, nem fogsz vele kezet), én pályáztam meg az állást, mint pályakezdő. Itt vannak a bizonyítványaim. Ennyi. Majd a cégvezető kérdez, te meg arra válaszolsz. Hiába akarnál te egy litániát elmondani magadról, úgy is azt mondaná, hogy nem akar rizsát hallani, mert sok a munkája. Megkérdez tőled ezt azt a munkával kapcsolatban, és eldönti, hogy alkalmas vagy-e vagy nem. Ha még nem döntött, akkor felírja a nevedet, telefonszámodat, és majd hív. Amennyiben úgy döntött, hogy téged vesz fel. Ettől többet nem tudsz tenni. Azzal meg ne égesd magad, hogy nagyon kell a munkahely, mert úgy is a cégvezető dönt, és ha számára nem vagy alkalmas, akkor sírhatsz neki potyogó könnyekkel, akkor is eltanácsol, hogy pályázz másik munkakörre.

2015. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne mondj, majd ő kérdez és arra válaszolj.
2015. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!