Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok, tökönrúgós történetek?

Csajok, tökönrúgós történetek?

Figyelt kérdés
Csajok, mesélnétek olyan történeteket, amikor valakit tökön rúgtatok? Leírnátok részletesen? És tetszett?

2015. máj. 20. 20:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Én az osztálytársamat rendszeresen szoktam sípcsonton rúgni. Persze csak viccből. Egyszer sajnos feljebbre sikerült. Rajtunk kívűl nem látta senki. Úgy tettünk mindhogyha semmise történt volna 12L
2015. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nem nagyot rúgtál :XD
2015. máj. 24. 19:39
 3/5 anonim válasza:
Hatt...:);)XD
2015. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát....volt egy srac aki tetszett es egyszer hárman(én,ö es az egyik közös haverunk) elmentunk a kozeli jaccoterre?es a haverunk lelepett,eleg hamar,szoval kettesben maradtunk. én felultem a hitára o meg elkezdett hajtani.amikor mar eleg gyoran es magasan mentem elkeztunk beszelgetni. maj a hinta ele allt,azzal a szandekkal,hogy megalliccson..... ekkor a fejemben kissebb sokk alakult ki a mi van ha mons megcsokol, szoval nem huztam be a lábam és hát.....uh.....tokon talaltam..
2015. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fiú vagyok. 15 évesen tetszett egy lány nagyon. De tudtam nem akarna járni velem. Egy alkalommal tudattam vele, lenne-e kedve tökön rúgni. Egy ideig nyaggattam ezzel, majd beadta a derekát es bementünk a szertárba. Elkezdtük a játékot, par gyengébb rugást követően adott 3-4 komolyabbat is, amit már eléggé megéreztem. Aztán azt mondta elég, nehogy baj legyen. Senki nem tudta meg.. remélem :)

Utána mindig mosolyogtunk egymásra, mikor láttuk egymast :))

2021. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!