Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szinte fél éve rendeltem...

Szinte fél éve rendeltem ebayről egy felsőt, de nem jött. Vajon lehet-e még csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Még, amikor éppen lejárt a határidő, felvettem a kapcsolatot az eladóval. Nyitottam neki egy ügyet is, de azt írta válasszak valamit abban az értékben, és ha lehetséges szüntessem meg az ügyet. Az a csomag sem érkezett meg. (már, ha egyáltalán küldte... bíztam benne, hiszen szinte 100%-os volt az értékelése) Esetleg Magyarországon történhetett valami? Tudom, régen volt, de még mindig nagyon idegesít... :(

#rendelés #eBay #csomag #csomagrendelés #mitlehetcsinálni #vajonmiért
2015. máj. 20. 23:29
 1/1 2xSü ***** válasza:

Fél év után aligha tudsz mit tenni. Ha a termék nem érkezik meg az előírt szállítási határidőn belül, akkor lehet jelezni, elvileg az eBay pénz visszafizetési garanciát vállal ilyenkor, de ezt csak a megrendelést követő 30 napon belül tudod csak megtenni. (Elvileg. Szerencsére még nem kellett kipróbálnom.)


Esetleg a fejlécben a My eBay alatt a Purchase history-ban meg tudod keresni a megrendelést, és ha ott a jobb oldalon van ilyen, hogy „View order details”, akkor lehet, hogy kapsz további infót a „show shiping details” alatt. De nem biztos, nem tudom, hogy fél év után nyitottnak tekinti-e a rendszer a megrendelésedet.

2015. máj. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!