Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan animet ami...

Tudtok olyan animet ami nagyon drámai?

Figyelt kérdés
pl a vegen olyan tortenik amire nem szamitottal stb. A valaszokat elore is koszonom

2015. máj. 21. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a Paradise Kiss volt olyan élmény, hogy... áh, ha most leírom, spoilereznék. :) szóval nem olyan a vége, mint a megszokott, mint amit mindig látok a drama/romance/shoujo animékben.

a Kuragehime (Princess Jellyfish) is olyan volt, hogy ülsz és már nagyon várnád a tipikus romance/comedy shoujo befejezést, aztán hoppá... ez josei, nem shoujo. kopp!

...és mégsem vertem a falat, hogy ajj, átvertek. :D mert végülis, pont jó így ezzel a történetvezetéssel, kibontakozással és befejezéssel. így... így van ez rendjén.


a bogárhentelés ellenére a Blue Gender is piszok drámai anime. (annak idején a dögök miatt nem néztem meg és tettem távoli várólistára.) 100% lélektani, fejlődős és drámai.


a Hotaru no Haka (Grave of the Fireflies) anime movie-t meg konkrétan könnyes szemmel néztem végig, fojtogató érzés volt és borzongató, pedig már ismertem a hátteret, a valóságalapot. és nem vagyok az a szarráhatódós típus. és mégis.

NAGYON DRÁMAI.

2015. máj. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Clannad, imádni való van benne komédia. Csavaros a vége, és a második évada is
2015. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem ezek jutnak most eszembe:

AnoHana

Angel Beats

Ef-Tale Of Memories

Ef-Tale Of Melodies

2015. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aminek a vége olyan lett, amire nem számítottam:

Code Geass

deadman wonderland (manga legvége)

Monster

Mirai Nikki


Drámai:

Clannad

AnoHana

Angel beats

Monster

2015. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Berserk, Fate Zero (mindkettő tragédia mely a dráma egyik alfaja, definíció szerint nagy értékvesztés következik be a cselekmény végén, ezeknek leginkább a vége az eszméletlen drámai).
2015. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ginga Nagareboshi Gin (Ezüst Nyíl)


Oké, oké, kutyás, de a vége... (spoilert nem mondok ;) )

2015. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. máj. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!