Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajdúszoboszlón a Tüdőszűrő...

Hajdúszoboszlón a Tüdőszűrő papírt mikor kapom meg? Diákmunkához kellene.

Figyelt kérdés
Hallottam hogy 1-2 napon belül vagy már aznap kiadják..nem tud valaki segíteni?
2015. máj. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen már másnap délután lehet menni érte.
2015. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy Debrecenben egy hetet kell várni..de nem értem miért, gondolom jövőhét hétfőn nincs nyitva semmi. Na mindegy, szerintetek ha kérek igazolást arról hogy voltam tüdőszűrésen elfogadják a diákmunkánál?
2015. máj. 22. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az a papír kell, ami azt igazolja, hogy a tüdőd egészséges. Menj be kedden, hátha meglesz már a papír.
2015. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De még nem is voltam, tehát kedden megyek be megcsináltatni..:D remélem június 2 előtt kész lesz.
2015. máj. 22. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tegyük fel háziorvosi beutalóval mész el egy MRTG felvételre, akkor azon nyomban, abban a szem pillanatban kézhez kapod az eredményt, miután a felvétel elkészült és konzultáltál egy orvossal .


Sima tüdőszűrőt 24 órán belül "ki elemeznek" és lehet menni az eredményért .

2015. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!