Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megtámad egy lány mit...

Ha megtámad egy lány mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ha pl. Meg akar verni egy lány , vagy letámad mit lehetne tenni? Önvédelemből megütöm , akkor is lenéznének.. Szerencsére még nem voltam ebben a helyzetben , de ezen már sokat gondolkoztam. 15F

#lány #verekedés #bunyó #buksi nyughass
2015. máj. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehugyozod. :)
2015. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lefogod a kezét. Ha azután is támad, például rugdos, megpróbál lefejelni, akkor hátracsavarod az egyik karját, hogy háttal legyen feléd. Persze nem annyira, hogy eltörjön vagy kificamodjon, csak annyira, hogy képtelen legyen feléd támadni. Aztán szép nyugodtan megmondod neki, hogy nem ereszted el, amíg le nem nyugszik.
2015. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen szándékkal támad! Egy normális ember nem fog "csak úgy" megtámadni, ha csak te nem követtél el ellene valamit, de akkor már valamilyen szinten szerintem jogos. De ha veszünk egy hazánkban nem elképzelhetetlen problémát, hogy egy túl iskolázott, értelmesen megszólalni nemtudó, munka tehetetlen cigány asszony támad meg, a szintén szellemi fogyatékos "csávójával", csupán pénz szerzés céljával, akkor nem gondolkoznék rajta hogy "lenéznek"-e vagy sem! Gondolom te sem! (persze ilyen ebben az országban nem fordulhat elő soha senkivel!)
2015. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez attól is függ ha a lány játékból csinálja, ebben az esetben játékosan viszonozhatod csak nem mindegy hogy. Pl.: Ne fojtogasd azt nem szeretik( csak máskor)

DE! Ha valóban nem az a célja veled, hogy jó kapcsolatot ápololjon és elég keményen neked ront, akkor az 1. hozzászólónak adok igazat. Neked akkor sem szabad vissza adni! Lány, lefogod akár leülteted, de nem versz be neki!

A 2. hozzászóló nem tudom, hogy melyik megyében és településen él, de valóban sajnálatos dolog ez manapság. Such is life! :D

2015. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A haját tépd meg jó alaposan! Ha nagyon erősen húzod, akkor egy marék haja ki is jön.
2015. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!