Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkozzak vele titokban?...

Találkozzak vele titokban? Vagy Álljak a sarkamra és mondjam meg a szüleimnek hogy találkozni akarok vele?!

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. Soha nem volt baratom. Aszuleim nagyon biznak bennem. Anyamnak mindent elmondok. Szoval van egy srac aki 2evvel idosebb nalam, mar egy éve beszelgettunk es az utobbi idokben talalkoztunk tobbszor de meg egy csok sem tortent. Nagyon rendes srácnak tunik... De a szüleim nem engedik tobb okbol hogy talalkozzak vele... Az egyik az hogy nem fogok figyelni a tanulasra a fiu miatt... A masik az hogy az unoka tesom bortonbe ment mert rossz tarsasagba keveredett, szoval lecsuktak "eroszakert" (eleg hosszu...) anya azt hiszi hogy a fiu megverne engem hogy bosszut aljon zsoltin... Anya ugy gondolja hogy a fiu biztos csak kihasznalna es ugy gondolja hogy "akkor ot miert ne eroszakoljuk meg.?" Anya attol fel hogy a fiu csak azert kozeledik hozzam hogy bosszut aljon... A harmadik az hogy a csaladom tul buszke ahoz hogy egy 16 evesnek pasija legyen ugy gondoljak hogy meg egy kis taknyos vagyok a fiuzashoz. Es keresztanyam meg az meg az mindenki azt gondolna rolam hogy "16 eves és már baszik"... Ismerem oket biztos hogy pletykalnanak rolam...

Lehet hogy bele szeretnék a fiuba ha egyre tobbet latom... De meg most nem tudom hogy mit csinaljak... Kerdezi hogy talakozzunk es csak azt tudom neki mondani hogy varjon amig ki tudok szokni... De nem olyan konnyu kiszokni mert anya nagyon okos!!! Minden lepesemrol tud! Mit tegyek?!?!?



#fiú #szex #család #barát #szerelem #pasi #szülő #16 lany vagyok #hogy talalkozzunk #semmi csok
2015. máj. 24. 13:25
 1/1 anonim válasza:

háát...ez elég durva.....

szóval, az első sorokat elolvasva azt mondanak ne!

több okból is! pl. azt mondod megbíznak benned akkor ne csapd be őket mert soha az életben nem mehetsz sehova!!

de a te dolgod

2015. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!