Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de nem tudom...

Tetszik egy lány de nem tudom hogy mondjam el neki. Nem vagyok vele rossz viszonyban de megakarom tudni h ő bir e engem?

Figyelt kérdés
14 vagyok és az osztályba van egy lány aki nagyon tetszik.Facebook-on szoktam beszélgetni, néha elég sokáig de nem olyan fontos dolgdokról.Én kedves vagyok mindig vele, bármiröl is van szó és ő is az velem.A valoságban is viszont ott ritkán beszélünk.Ált a barátnőivel van.De nem tudok odamenni hozzá megmondani csak éreztetni probálom vele.Jo lenne tudni hogy ő mit gondol rólam.

2015. máj. 26. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Nem kell túlizgulni :D Ez a facebook csak megnehezítni a dolgodat, az biztos. Próbálj kevesebb időt tölteni a fészbukon, és megkörnyékezni élőben. Ha szerencséd van, megkérdezi miért hanyagolod fészbukon és onnan zöld utad van, hívd el fagyizni, mond meg neki, hogy eleged van a fb-ból, de ha van kedve beszélgetni szivesen ennél egy fagyit vele, vagy sétálnál stb stb :) ne légy félénk! a legrosszabb esteben visszautasít, de gondolj bele, biztosan te is utasítottál már vissza valakit, nem a világ :) azért hajrá!
2015. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen csak ha elis hivnám fagyizni/vagy moziba nem tom miről beszéljek vele, és beszéd nélkül fölös en hivtam el.
2015. máj. 27. 07:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok téma van biztosan lenne közös temad vele. Nyugodtan hívd el őt moziba..ismerkedj meg vele.. Ne keresd a kifogásokat,ne legyél nyuszi :D Találkozás utan megtudod hogy bír-e téged :))
2015. jún. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!