Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni légvédelmi/v...

Mit kell csinálni légvédelmi/vegyvédelmi riadókor?

Figyelt kérdés
Tegnap is szólt nálunk az egyik sziréna próba gyanánt. Az elején a ,,Figyelem, ez próba!" szöveget nem hallottam, csak a szirénát, és hát ne szépítsük, majdnem magam alá csináltam, mert fogalmam se volt mit kéne tenni, lemenni a pincébe vagy mi...? Aztán a végén hallottam hogy ,,a próbának vége". De tényleg, és akárkit megkérdezek, fogalmuk sincs ilyenkor mit kell tenni. Ti tudjátok?

2015. máj. 28. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Kezdetnek mondjuk nem artana tudni mit jelez a szirèna, ès akkor nem szarod össze magad, ha elkezd búgni egy riadó vège jelzèst riadó nèlkül. èrtelemszerűen akkor elromlott.

Az meg hogy mit kell csinálni attól függ milyen vegyi anyagról beszèlünk. Nem mind1 hogy pl egy olajfinomìtó gyullad ki ès füstöl vagy egy vegyi gyár okádja a klórgázt. Mondjuk a kèmia tudás nem árt...

2015. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Újpesten lakom, nálunk a Chinoin van. Arról meg nem tehetek, hogy a lakosság tájékoztatása a nullát verdesi. Azt gondolom, hogy légiriadókor (élesben) a pincébe kell menni. De ha mondjuk a gyógyszergyár robban fel...?
2015. máj. 31. 21:04
 3/3 anonim válasza:

Hány órakor szólalt meg ? Nálunk nagyon régen nem szólt (lekopogom) régen nem féltem tőle manapság nagyon .

Hát én úgy gondolom ( de nem biztos hogy ez így van ) de ha a légvédelmi szólal meg ott már nem sok mindent tehet sőt . De ha a vegyvédelmi akkor fogalmam sincs .

2015. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!