Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka? Hogy lehet ezekre...

Diákmunka? Hogy lehet ezekre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Tehát, ott kezdeném, hogy jön a nyár és ilyenkor elég sok időm szokott lenni,amit nem akarok a gép előtt elcseszni... Gondoltam elmegyek keresni egy kis pénzt, de hiába olvasgattam itt és máshol is topicokat nem találtam olyan pontos leírást, hogy hogy is van ez az egész. Nem értem ezt az iskolaszövetkezetes dolgot sem. B-A-Z megyei vagyok és bárhol kerestem nem volt a közelben munka. A legközelebbi diákmunka-hely a Tesco,de oda sem tudom, hogy kell jelentkezni. 15 éves vagyok (decemberi). Válaszokat előre köszönöm!

2015. máj. 28. 22:14
 1/1 anonim válasza:
Keress egy iskolaszövetkezetetet és rajtuk keresztül tudsz jelentkezni, itt Budapesten a Multi Job, Rébusz meg meg elég sok van, érdemes megnézni, hogy ott hejileg van e vmi munka, sokszor távolról is lehet regisztrálni, aztán küldenek dolgozni, a bért meg következő hónap elején kapod majd meg.
2015. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!