Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár osztálytársnőm rendes...

Pár osztálytársnőm rendes dzivacsos melltartót vett fel, pedig alig van mellük (nekem nagyobb) És én csak sportmelltartót hordok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még nekem sincs azért melltartónyi méret, de nagyobb mint nekik. Barátnőim, tehát tudok velük beszéni. Ja és a fiúk megvesztek tőle, hogy nagy a mellük.
2010. febr. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Most én ezt nem értem.Ez miért baj?
2010. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem féltékeny vagy a bnőidre, nem?
2010. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos manapság inkább olyan melltartók vannak"nincs mellekre" ami olyan 2 3 cm-s vastag szivacsosok. Nekem ez nem tetszik, pasiknak is átverés. Nem kell csinálnod semmit. olyan hordj amilyen kényelmes, v ne is hordj (énazt tenném). Meghát ebben a korban nem is tudnád lebeszélni őket, ha a fiúknak ennyire bejön.
2010. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is azt teszem, csak nekem nagyobb, de mégis olyan mintha nekik lenne az.
2010. febr. 26. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Vedd le. Meg a pólódat is. Lássuk, ki a bátrabb!
2010. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb volt mint a többieknek, mégis később kezdtem szivacsosat hordani. Mondjuk nem a vastag verziót. Hordd azt, amiben jól érzed magad, én mostmár jobban szeretem a szivacsosat :).
2010. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!