Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakótelepen lakom elég szűk...

Lakótelepen lakom elég szűk kis utcában és nap mint nap jönnek az esküvősök és dudálnak ész nélkül én meg kidobtam egy vizes palackot a szélvédőre és kiszált és az én anyámat hogy megrongáltam az autóját. Jól tetem?

Figyelt kérdés
de semmi nem látszott titeket nem idegesít a dudálás ész nélkül?

2015. máj. 30. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell ennyire negatívan hozzáállni mindenhez? Persze, hogy jól tette, hogy kiszállt a kocsiból. A helyében én biztos, hogy pofán vertelek volna és kihívtam volna a rendőrséget. Örülj neki, hogy nem csinált belőle a sofőr ügyet.
2015. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Vizespalackkal nem sokra mész, legközelebb minimum téglát vagy inkább a bútorokat dobáld ki.
2015. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Azzal a lendülettel mentem volna àt rajtad. Értem, hogy savanyú a szőlő de azért ekkora türhőnek nem kell lenni.
2015. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Nálam az autó szent, és mivel idegbeteg is vagyok, velem kellett volna találkoznod. Biztos felmentem volna hozzád és az ablakon lógattalak volna ki a bátyámmal. Aztán a vizespalackot a seggedbe dugtuk volna.:)
2015. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!