Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jó vagy nem...

Szerintetek miért jó vagy nem jó műsor az Ének iskolája vagy a többi zenei műsorok, tehetségkutatók?

Figyelt kérdés
Szerintem amit a média kitermel magából sztárocskákat saját meglátásom szerint pejoratív értelme van, mivel egy ideig futnak, aztán a csillagok leesnek az égről. Nem állócsillagok. Föltűnnek, eltűnnek, aztán letűnnek függetlenül az énekesi kvalitástól, előadói, művészi produktumtól. Száz másik képes ugyanígy énekelni ha nem jobban. Azaz maradandód nem tudnak alkotni .
2015. jún. 1. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tehetségkutatókon SOHA nem a tehetséget nézik.


pl: eurovizioló... ott sem az nyer aki tud énekelni/zenélni!


Az átlagos 'tehetségkutatók' is mind bundázottak, illetve azt nézik, hogy kiből mennyit kaszálhatnak, ha megnézed: mindíg minden döntős/bentmaradó ismert valamirőül, vagy béna, vagy kislány, vagy mindíg bocsánatot kér, vagy csak botrányos... Mint a 'valóvilágban': a jelentkezőknek ki kell tölteni, hogy van-e mentális zavara, alkoholista családtagok, meg hasonlók és mindíg az nyer, akiből a legtöbb botrányt kihúzhatják.


az Ének iskolája pedíg különösen egy szörnyű dolog.

egyrészt, azok a kisgyerekek ott teszik-veszik magukat és nem tanulnak, hogy lehessen jövőjük...

ezen kívül ŐK fel se fogják, hogy mégis mi folyik velük, ileltve teszem azt egy gyerek nyer, egy hónap múlva elkezdenek mind mutálni és annyi a hangjuknak, arról nem is beszélve, hogy sok embert pl idegesítenek a gyerekénekesek a vinnyogó hangjukkal... illetve maga a tény, hogy gyerekeket akarnak lenyúlni... trágya!

2015. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ének iskolája c. műsorban a gyerekek közel sem teszik-veszik magukat. Olyan munkát tesznek le a háttérben ami felnőtteknek is becsületére válna. Egy a kevés műsorok közül ami belülről is nagyon pozitív hangulatú. Nem sztárocskákat nevel hanem éppen arra tanít hogy ahhoz hogy színpadra álljunk, dolgozni kell, próbák, zenekar, a részleteket kitalálva és megtanulva. Persze a műsor készítői sikerre hajtanak, hiszen ez a kereskedelmi televíziózás. De senki nem vallja ennek kárát. Szóval én védeném ezt a műsort, belelátok, tudom.
2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem azt akartam mondani, hogy a gyerekek nem tesznek le semmit az asztalra, épp ellenkezőleg, szerintem egy olyan korosztályú gyereknek nem szabadna ekkora terhet adni...
2015. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, a mostani nagy színészek, énekesek (nem a tehetségkutatós generáció) mikor kezdte a szakmát? Gyerekszínészek voltak, gyerek és tini korukban sokan már szerepeltek. Nem olyan ördögtől való dolog ez ám. Legalább már most megtanulják, hogy a siker mögött munka is van.
2015. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De imádtam az Ének iskoláját!!!! :)
2021. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!