Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szőrös a hátam, nem az egész,...

Szőrös a hátam, nem az egész, hanem csak így a seggem felett. Borotválni nem akarom, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös ember vagyok, így lassan 18 évesen. Annyira nem is zavar, kivétel az, hogy a hátam is szőrös. Szeretnék majd strandra is menni, de ugye zavar, kínosnak érzem hogy szőrös a hátam ezért valami megoldást szeretnék erre találni.


Borotválni nem akarom, mert attól csak még jobban fog nőlni. Kozmetikushoz nem akarok menni, gyantáztatni, pedig úgy érzem az lenne a legjobb megoldás. Otthonra valami gyanta lehetőség van? Esetleg más?


Köszönöm szépen! :)



2015. jún. 1. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass akkor utána annak a tévhitnek, hogy a szőr nem nő se jobban, se gyorsabban attól, hogy leborotválod.
2015. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menj be egy Rossmannba, vagy DMbe, rengeteg otthoni gyantát fogsz találni, van, ami úgy néz ki, mint egy papírdarab, meg kell otthon melegíteni és már használhatod is. Egyébként a hátsója felett, a háta alján mindenkinek van egy kis szőr, ez teljesen normális, nincs ezen mit szégyellned :)
2015. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nyugodtan borotválhatom is?

Azt is hallottam hogy erősebb lesz a szőr. Ez mennyire igaz?

2015. jún. 1. 22:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem viszont nagyon látszik az az "egy kis szőr". :D


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. jún. 1. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2015. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
baratom is borotvalja! de van mikor gyantazza... az utobbi tobb ideig tart :)
2015. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!