Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy látjátok a helyzetet?

Ti hogy látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek "van" barátja ( hivatalosan nincs kimondva hogy ők egy pár egyéb bénázási okokból de félig már szinte együtt is laknak a kollégiumban olyan szinten tartanak ) és kicsit stresszes időket él a srác és neki az elmúlt időszakban szinte mindig a fáradt, ideges, rosszkedvű oldalát mutatja. De csak neki. Velem meg másokkal úgy beszélget mintha minden a lehető legnagyobb rendben lenne esetleg elviccelődve megemlíti hogy ideges, pechesnek tartja magát stb. de semmi több. Én úgy látom és azt mondtam barátnőmnek, "örüljön" ennek, mert ő abban a kiváltságos helyzetben van hogy előtte fel meri vállalni hogy ilyen előttünk viszont megjátssza magát. Ő viszont kicsit parás lány és bár egyet ért velem mellette ott van az a gondolata hogy attól fél hogy ha vele folyamatosan csak kedvtelenül beszél a srác meg ebből adódóan összekapnak a semmis dolgokon akkor az negatív véget fog vetni az egésznek rövid úton.

Szerintem ez csak egy rossz időszak amit át kell vészelni és barátnőm lát



2015. jún. 2. 12:15
 1/1 A kérdező kommentje:

*Szerintem ez csak egy rossz időszak amit át kell vészelni és barátnőm látja rosszul és fél feleslegesen. Ti hogy látjátok?

(véletlenül elküldtem hamarabb)

2015. jún. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!