Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson voltunk....

Osztálykiránduláson voltunk. Sárospatakon lehetett vásárolgatni. A kis standok között nézegettem és megakadt a szemem egy airsoft fegyveren. (Pisztoly, M1911 (Több lent)? )

Figyelt kérdés
Meg is vettem. (Kínai volt) Barátom elkérte, hogy megtöltse, hátrahúzta és lőtt. Nekem már nem volt idő kipróbálni, de otthon elővettem: tárat ki, rugót lehúzni, a kis, sárga golyókat bele, rugó vissza a sarga golyók alá, tárat be, hátrahúz, lő. De nem lőtt. Bénát csináltam vagy elromlott 2 óra alatt?

2015. jún. 4. 07:05
 1/8 A kérdező kommentje:
1x lett vele lőve + 2 óra utazás, így értettem.
2015. jún. 4. 07:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek sajnos nagyon silány minőségűek, szóval valószínüleg elromlott.
2015. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi...
2015. jún. 4. 14:09
 4/8 anonim válasza:

Airsoft pisztolyból mindenképpen gázosat kell venni nem rugósat-de a zárójelben Kínai volt szónál is érthető,miért nem lőtt.


Ha Airsoftozni szeretnél először csak pisztollyal akkor gázosat vegyél az annyiban különbözik a rugóstól,hogy a rugós-gyenge,pontatlanabb,nem lő olyan messzire,nem olyan realisztikus,lövés előtt mindig fel kell húzni,hamarabb tönkre megy stb.

Az elektromos valamivel erősebb de gázosat kell venni az olyan 20-25-ezertől indul de a 20-ezer is már nagyon olcsó.

Ilyen bolhapiaci szarokat meg tilos venni mert az egész egy műanyag szar és az ajtóig sem lő el.

2015. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszönöm a tanácsot!
2015. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
(Kérdező vagyok)
2015. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2015. jún. 6. 17:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Így jobb
2015. jún. 6. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!