Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beleizzadtam a bőrkabátomba,...

Beleizzadtam a bőrkabátomba, és eléggé kellemetlen szaga lett. Nem tudom hogy mitvel lehetne kellemesebbé tenni, mivel kimosni nem lehet. Próbáltam kiszellőztetni, de nem lett jobb. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Énis kimostam,persze nem mosógépben.Csak a kezemmel próbáltam kicsit finoman kimosni.
2015. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok módszere van a szageltávolításnak . Például a kávé, a levendula, ecet, stb (gugliban még több tippet találsz, ha rákeresel, hogy szageltávolítás).

Szemes kávét tegyél egy textiltatisznyába, és akaszd bele a kabátodba. Magába fogja szívni a kellemetlen szagokat. Ugyanígy a szárított levendula csokor. Ecettel esetleg finoman be lehet permetezni.

És hatasos lehet még a szódabikarbóna.

Vagy tényleg egyszerűen mosd ki. Kézzel, langyos vízben.

2015. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!