Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Azt hiszem beleszerettem a padtársamba, a dolog durvább része pedig az, hogy ő is ezt mondta. Azóta nehezen viseljük el egymást egy légtérben. Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Igazából, az egész a végzős bankettünkkor éleződött ki, amikor mindketten ittunk egy kicsit és kicsúsztak a szánkon az őszinte mondatok.Kisgyerek korunk óta ismerjük egymást és már azóta nagyon össze vagyunk nőve.Eddig is beszéltünk nem barátok között megeső témákról, de sose volt szó szerelemről és végül is az elején csak szórakozás volt az egész. Most már tudom, hogy nem az...Tudom, ilyenkor az a legjobb, ha megbeszélődik minden,ezért megpróbáltam, ő azt mondta, időre van szüksége, hogy elfelejtsen, és igazából ezt kell tegyünk, elfelejteni azt amit akkor mondtunk egymásnak, mivel még barátom is van és szeretem őt, nem tudom, miért érzek így a padtársam iránt is :( már nagyon össze vagyok zavarodva...

2015. jún. 6. 16:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mivel így érzel ez azt jelenti hogy te érzel valamit a padtársadat és a barátod iránt is van egy könyv ami igazából fantasy de nagyon hasonló szerelmi szál van benne a könyv címe:Vérmacskák ez 6 részes és hogy az egész szerelmet megértsd szerintem olvasd el az egész sorozatos és lehet rájössz mi a válasz a kérdésedre.
2015. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!