Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az ami számodra a legfontos...

Mi az ami számodra a legfontosabb szempont ha menyasszonyi ruhát választasz? Milyen ne legyen a ruha amit kiválasztasz a nagy napra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Ez nagyon a te izlesedtol fugg. En hatalmas, uszalyos, habos-babos hofeher ruhara vadasztam....a mulatozasra volt egy egyszeru kicsi klasszikus "A" vonalu valtoruham. En szemely szerint nem valasztanek mas szint/ arnyalatot mint hofeher. Csipke ok, de fenyes szaten semmikepp. Semmikepp Nem akartam fedettlen vallal allni a templomban es a rovidet is kizartam. Ma mar sokkal szabadabban valasztanek szabast, kicsit extremebbet is be vallalnek ha varosi eskuvo lenne, de a mienk toparton erdo kozepen volt. Irj tobb reszletet! ;))
2015. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem vannak alkatilag behatárolt dolgaim, tehát pl. nálam csak pántos (és nem spagettiszerűen vékony) vagy ujjas ruha jöhet számításba, mert pánt nélküli melltartó nem képes megtartani a melleimet, mert sajnos lógnak.


Ezen kívül:

- nekem az A-vonalú ruhák tetszenek (sellőfazon és hercegnős ruha kizárva, főleg az utóbbi... semmi puffos habcsókfazon)

- ne legyen nagyon csicsás

- ne legyen kivágott hátú meg kulcslyuk hátmegoldású

- legyen merevebb, strukturáltabb vonalú (nem nagyon-nagyon merev, de inkább merevesebb, mint ez a jujdelenge beach feeling)

- ne legyen rajta túl sok csipke

- ne legyen rajta túl sok csillogó izébizé

- ne legyen rajta egyáltalán gyöngy

- legyen hosszú

- színe mindegy fehér és pezsgőszín / púderszín között

- ne legyen túl zárt elöl, de ne mutasson túl sok mellet. A nyakkivágás formája mindegy, amíg nem túl magas

2017. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!