Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer valaki Budapesten egy...

Ismer valaki Budapesten egy megbízható és aránylag megfizethető tetkó szalont?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első tetkóm, és még nem nagyon tudom, hol csináltassam. Nagyon kicsit és visszafogottat akarok, még nem tudom pontosan mit. Vagy egy feltartott ormányú elefántot (s a szerencse szimbóluma Indiában), vagy egy rövid szót/ idézetet (pl veni vidi vici) teljesen fekete-fehérben, a vállamon vagy a csuklómon.

Kerestem már budapesti helyeket, ahol megcsinálhatnák, de mivel még nem volt sehol sem tapasztalatom... Ráadásul árakat sehova se írtak.

Légyszi, ha valaki bármit tud ajánlani az írjon és árat is rudtok mondani, az elég jó lenne. Ha tudtok linkeljetek képet a tetkótokról.



2015. jún. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Árat azért nem írnak, mert van egy alapár, azon felül áraznak mindenhol. Régen óradíjban mérték, de mivel nagyon sok a tetováló, van aki gyorsabban, van aki lassabban dolgozik, de a minőség ugyan olyan jó lehet, akkor egységes óradíjnak nincs értelme.


Ajánlom az Invictust, akár bejelentkezés nélkül is lehet menni ilyen pici munkákra, de nézz körül a honlapjukon (Invictus-tattoo.hu), majd kérj ajánlatot. (küld el a mintát a méretet és a leírást, és majd írnak neked e-mailt)

De ezektől függetlenül 6-9 ezer körül saccolom az árat, de mérettől függ. Az idézet eléggé elcsépelt lenne, inkább az elefánt ;)


Linket képről részt nem értem. Milyen képről? Saját tetoválásról? Vagy elefántról és idézetekről? Ilyenből millió számra találsz google-n. (pl: tetoválás minta elefánt)


Remélem segítettem!

2015. jún. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, h a tiédről :D

Köszi a választ és még annyi lenne, h 18 év alatt, (szülői beleegyezéssel) is megcsinálják?

2015. jún. 9. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

16 év fölött igen.


Nekem van pár tetoválásom, van ami 80 ezer fölött volt, van ami 15 ezer volt, a leg"olcsóbb" 10 volt.

Alapdíj 5-6 ezer (egyszerű kis minták, egy-egy szavak, fekete), 10-től indulnak a kisebb színesek. Minél nagyobb, annál drágább, minél bonyolultabb, annál drágább. Egy teli hát lehet 90 ezer, de lehet akár 400 ezer is. Attól függ, hogy mennyire bonyolult, mennyire színes..stb.

Én Invictust mondanám, kedvelem őket. Kérj nálunk online ajánlatot, úgy, hogy a honlapjukon küldesz mindent. (kép, méret, hova...stb.)

Látatlanba nehéz, nagyon nehéz még saccolni is sajna. Ha nem vagy biztos a pontos ábrában, akkor menj be hozzájuk és segítenek. De még sok hasonló jó szalon van.

2015. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Queen of hearts szalont ajánlanám, most megyek hozzájuk harmadjára és több ismerősöm is náluk varratott, nem okoztak soha csalódást ;)
2015. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi minden válaszolónak :)
2015. jún. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!