Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit kell beszelni ahoz...

Mennyit kell beszelni ahoz hogy szobelin meg adjak a kettest? Elore koszi a valaszokat!

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem azt számítják hogy mennyit beszélsz, hanem hogy az anyagról és értelmesen teszed-e.

(A helyesírást is gyakorold: *ahhoz)

2015. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan irtam , veled meg nem fordult elo? Foleg ha telefonrol ir valaki ....ezen az oldalon nincs olyan poszt ahol ne szolna be valaki valakinek .. Neharagudj de te ennyire tokeletes vagy hogy te egyszer sem hibazol?? Nezz mar magadba egy kicsit ..
2015. jún. 9. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Magamba néztem. És akkor is ez a véleményem.
2015. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég baj , hogy egyesek ennyire elvannak szállva maguktól .., mindenki hibázik , te se vagy kivétel.....
2015. jún. 9. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te van elszállva magadtól, olvasd el miket írogattál eddig. Kiosztó, kioktató stílusban. Nagyon nem viseled el a jogos kritikát úgy érzem...ja és válaszoltam a kérdésedre (amit kiírtál) de arra nem jött válasz se köszönöm.
2015. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te is egy IQ-betyár lehetsz, kedves válaszoló. Nézz már rá a mondataidra. Na, dereng már?
2015. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!