Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vagdosom magam, nagyon szorong...

Vagdosom magam, nagyon szorongok, depressziós vagyok, mit tehetnék ez ellen? 15f

Figyelt kérdés
Már több mint 2éve vagdosom magam, 10éves koromtól depressziós vagyok, nagyon rossz a kapcsolatom az apámmal is, járok pszichológushoz, és pszichiáterhez is, de ez nem igazán segít, gyógyszereket, nyugtatókat is szednem kell,barátaim nincsenek már pár éve, kilátástalannak látom a helyzetem, nemrég kerültem haza a kórházból, gyógyszer túladagolás miatt kellet bent lennem, minden napom csak egy szenvedés, és sokszor azon gondolkodom, hogy megint túladagolom a gyógyszert, szeretnék barátokat, de iskolába is heti egyszer kel bejárnom, mivel fel vagyok mentve elméleti órákról, mert annyira nem tudok emberek közt lenni, beszélgetni sem tudok az emberekkel, így barátkozni sem tudok, régen nagyon sokat bántottak, és megaláztak az iskolában is, nagyon csendes vagyok így társaságban, ha nem szólnak hozzám én meg sem szólalok egész nap, félek is az emberektől, nem tudom megvédeni magam, pedig külsőre azt mondják jóképű gyerek vagyok, és nagydarab 190cm 90kg vagyok, mégsem tudom megvédeni magam mert nagy stresszhelyzetkor elsírom magam, gyengék az idegeim is már, félek lemenni az utcára is, nehogy összetalálkozzak valamelyik korombelivel, nagyon nagy szorongás is van bennem, főleg emberek közt, ezért csak nagyon nehezen tudok elmenni iskolába is, a szorongás is így 10éves korom óta mutatkozik. Tudnátok segíteni? vagy valami jó tanácsot adni, mert nagyon nehezen bírom.

2015. jún. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzeted. De egy rakás átlagembertől sajnos nem tudsz olyan jó tanácsokat kapni mint egy szakembertől. Tudom min méssz keresztül. Tudom milyen mikor a suliban azt mondod haza akarsz menni, viszont valójában sehol nem érzed otthon magad. Tudom milyen mikor bántanak, lelkileg, fizikailag...


Tudom milyen mikor kilátástalan a jövő, a múlt fojtogat, a jelen pedig üress és szürke.


Sportolsz valamit? Lehet hogy segítene. Én gördeszkázom, és eléggé jó hatással van rám (habár az én depresszióm nem ilyen súlyos...még)

Vagy rajzolni szoktam...volt olyan, hogy fogtam egy fekete ceruzát és kisatíroztam az egész lapot, majd kidobtam a pi**ába. Művészet.

Vagy esetleg ha olyan vagy, egy háziállat is beválhat...


Ha szeretnél beszélgetni egy hasonló helyzetben lévővel nyugodtan írj privátot.

Remélem kilábalsz belőle.

15/l

2015. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha van kedved, írj, beszélgethetünk.


Valamilyen szinten tudom, hogy mit érezhetsz. Vagdostam én is magam sokat, szóval ha gondolod leírom neked az én történetemet, hátha abból tudsz valamit tanulni vagy ilyesmi...

Ha nem írnál, akkor remélem, hogy megoldódnak a gondjaid, sok sikert!

18/F

2015. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sziaa ^^ énis vágom magam....sajnálom ami veled történik ha szeretnél beszélgetni vagy bármi én szivesen meghallgatlak és segitek amiben csak tudok...ha szeretnél beszélgetni írj privátba szivesen meghallgatlak ♥ ♥ ♥
2015. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jézus segít! Imádkozz sokat, keress magadnak vallási közösséget!
2015. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyet kérek, ne add fel. Kérlek. Tudom milyen ez, hasonló, bár közel sem ennyire súlyos a helyzetem. Az, hogy most, az később kifizetődik. Legalábbis így gondolom. Maradj erős, nyugodtan írj privátot. Azt a sz*rt, amivel vagdalod magad, dobd ki. Nem jó ha szem előtt van. Mert vonz, és kényszert érzel...remélem minden rendben lesz. c:
2015. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*az, hogy most rossz, az később....
2015. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. aug. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!