Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg ezt a...

Hol találhatom meg ezt a Tokio Hotel történetet? Bill Kaulitz és Lina Steiner kapcsolatáról szól, régen olvastam (2006-2007), azóta is gyakran felidéztem, de nem találom sehol sem. (szerencsére akkor lementettem)

Figyelt kérdés

Idézek pár sort.

"Két fiatal rohant keresztül a városon. Az elöl futó fiú vonszolta maga után a lányt, aki már piros volt és a levegőt is nehezen szedte.


-Bill! Hova... sietünk? - álltam meg és a kezem a mellkasomra szorítottam.

-Majd meglátod! De oda kell érnünk, mielőtt lemegy a nap... - válaszolta a fekete hajú fiú, és újra megragadta a kezem. És futottunk tovább. A várost lassan elhagytuk, és egy dombon kapaszkodtunk felfelé.

-Itt vagyunk... Lina... Megérkeztünk! - mondta Bill tíz perc loholás után.

Egy elhagyatott ház előtt álltunk, fent, Loitche legmagasabb pontjánál. A Nap már közel járt a horizonthoz, így az egész hely narancssárga fényben fürdött. A dombról lenézve látni lehetett Loitche hegy aljában fekvő városát, a kis tavat és az erdőt.

-Bill... ez... gyönyörű! - mondtam elvarázsolva, és hozzábújtam. Ő csak mosolygott édesen, és átkarolta a vállam. Úgy néztük együtt a naplementét.

Még mindig ott álltunk egyhelyben, pedig a nap fénye már rég kialudt. Csillagok jelentek meg a sötétszürke égen, és a Hold is előbukkant már...

-Köszönöm... - mosolyogtam, és adtam egy puszit az arcára. Régen említettem neki, hogy mennyire szeretnék látni egy szép naplementét... Hát nem fejetette el..."



2015. jún. 9. 23:51
 1/1 anonim válasza:
[link] Szia. :) ez lesz az. szép napot <4
2016. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!