Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségi kudarc?! Felvételi

Érettségi kudarc?! Felvételi

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem minden tantárgyból közép szinten ... és nem sikerült az egyetemre való felvétel. Nem keseredtem el idén újrapróbáltam most csak egy tantárgyból tettem emelt szintet és úgy érzem nem sikerült elég jól, ahhoz ,hogy bekerüljek , ahova szeretnék . Most érzem magamat elkeseredve ...

Bár most a nyarat illetően vannak terveim , hogy nyelvvizsgára tanulok ezerrel és ha kell akkor megint akár tanár segítségével abból a tantárgyból újra teszem az emeltet ősszel , de mégis annyira rosszul esik, hogy másodjára nem sikerült :/ szüleimnek is csak csalódást okozok... pedig annyira hisznek bennem . szeretnék nagyon bekerülni az egyetemre ... és élvezném is az ott tanultakat , de ezt a lépcsőfokot nagyon nehéz megugranom ... és ami még bosszant nem tudom hogy keresztféléves rendszerben indul-e az a szak , ahova menni szeretnék ...

véleményetekre lennék kíváncsi , ti hogy látjátok ?


2015. jún. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
kormány hibája
2015. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet van benne valami :D

de azért én is saras vagyok ...

2015. jún. 10. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!