Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KaWe Duo fonendoszkop mennyire...

KaWe Duo fonendoszkop mennyire jo?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Akusztikailag mennyire teljesít? Mentotisztnek tanulok. Sajnos a Litman-t egyenlore nem tudom megfizetni...de a KaWe-t ajánlották. Ez most 4100 ft. boltban. (helyesirasert elnezest, telefonról irtam)

2015. jún. 10. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy rappaportot, jól hallani vele mindent, szerintem ez jobb, mint az általad említett KaWe colorscope duo, árban meg ugyanannyi, mondják, hogy a két cső összedörzsölődése zajt generálhat, de ez nem vészes, ha majd lesz több pénzed rá, akkor nagyon ajánlom a Littmann Cardiology III-ast, hihetetlenül jó fonendoszkóp.
2015. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Végül Rappaport lett! :) Kellemes meglepetés ennyiért! :) Tényleg megérte! :)
2015. jún. 13. 20:31
 3/7 anonim válasza:
Azért a 61 ezer forintos Lattmann Cardiology/Dual III a csúcskategória... Ez szerintem még sok kardiológusnak sincs... Ha már Littmann, még az orvosnak is bőven elég egy Classic II vagy Classic III típusú (főleg, ha nem kardiológus az illető, bár lehet, hogy akkor is)
2016. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyébként a Rappaportot is a KaWe gyártja.

[link]

2016. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rappaport van Kawe és Rextrás is, a rextrás fél áron, a Cardio III mostanában drága, szokott lenni néha akciósan is.
2016. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát, nem tudom... Én akciósan vettem a Rextrában csomagban Littmann Classic III-at, és szerintem az bőven elég bármelyik orvosnak.
2016. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Classic III-asból a sárga tetszik, milyen összehasonlítva az elődjével, a Classic II SE-vel a hangminősége?
2016. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!