Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diszlexia, diszkalkulia,...

Diszlexia, diszkalkulia, diszgráfia-ban szenvedő emberek hogyan boldogulnak az életben? Van olyant itt aki mind 3 romban szenved és hogy érvényesül a társadalomban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 09:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem diszkalkuliám van. Sajnos a szakmám miatt annak idején csak harmadszorra sikerült a gadaságtan vizsgám is. (pincér vagyok)

Az iskolában még el lehet valahogyan lenni ezzel a problémával, mert vannak felmentési lehetőségek ha elmész vizsgálatra, én se érettségiztem matematikából, viszont a való életben munka keresés szempontjából nehéz. Még mindig nem tudom milyen munkát lehetne vállalnom ezzel a problémával, nem szeretnék közvetlenül pénzzel foglalkozni.

Talán ez a legnagyobb hátránya ennek a problémának, egyébként ha fizetek valahol, akkor reményeim szerint annyit adnak vissza amennyi jár. (pocsék stratégia ebben hinni, de eddig még nem jártam rosszul.)

2015. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Diszkalkuliasan Nyelvszakos diplomaval 300000 forintos fizetéssel.
2017. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!