Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az unokanővérem lefotózott...

Az unokanővérem lefotózott egy kislányt, akinek egy angyal tükröződött a szemében. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok emberek! Kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban a véleményetekre. A minap az unokanővérem egy esküvői fotozáson volt, mivel fotós. És amikor az egyik kislányt fotózta mindenféle szemszögből, visszanézte. Az egyik olyan képen, amin közeli a kislány arca észrevette. ..

Persze csak véletlenül. Ahogy nagyitotta kifele a képet. Nekem is megmutatta, és tényleg! !

Én hiszek a termeszetfeletti lényekben, de meg sosem lattam egyet sem.

A képen úgy tűnt, hogy a kislány arra az iranyba nezett, ahol valószínűleg állhatott. Az unokanovem szerint a kislany látta, és ahogy nézte úgy tükröződött vissza a kislany szemében...


SzerintetekAz unokanővérem lefotózott egy kislányt, akinek egy angyal tükröződött a szemében. Szerintetek miért? mt akarhatott? Mit gondoltok ?


2015. jún. 13. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs unokanővéred, senki nem fotózott angyalszemű kislányt, csak keresed a feltűnést.


Ja, képzeld, én tegnap magát az örd9g9t fotóztam le. Tényleg! Nem fotosopp, hanem teljesen komolyan! Nem mutatom meg, de hidd el!

2015. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnal tudod,hogy angyal volt ha még soha nem láttál angyalt?:D
2015. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aztán nagyította:

[link]

2015. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem biznygatom az igazamat. Mindenkinek van abban hinni, amiben akar...

De legalabb ne viccelnétek el!

Egyaz hogy nem en mondtam hogy angyal, hanem az a szakértő akit megkérdezett a unokanővérem.

Olyan irjon, aki hisz az ilyesmilben, a töbiekkel pedig nincs beszélnivalóm...

2015. jún. 13. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy messziről jött ember azt mond amit akar?


Tudod ez mit jelent? Hogy bizonyítékok nélkül mondhatsz bármit. Angyal? Szakértő? Ugyan már! Lárifári.

2015. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mutasd azt a képet és elhisszük neked
2015. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!