Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy félek a...

Mitől van az, hogy félek a sötétben és néhány helyen a lakásban?

Figyelt kérdés

Nos, 15 éves vagyok de nagyon félek a sötétben. Úgy alszom el, hogy másodpercenként nyitom ki a szemem, hogy nincs-e a szobában valaki, így alszom el. Érzem ezt a frusztráló érzést, főleg mikor tükör van a szobámban. Próbáltam már, hogy kiviszem, de akkor csak enyhült de ugyanúgy megvolt ez az érzés. És van a lakásban mondjuk egy ajtó előtti rész, ahol mindig gyorsan átmegyek mert érzem ott is és szinte pánikba esek. Sőt, az sem segít, hogy azt mondják a macskák látják a szellemeket, és a cicám mindig azt a pontot lesi. Gyermekkoromban semmilyen trauma vagy sokk nem ért, és horror filmeket sem nézek. Nem tudom mit tegyek.

Ha valaki ebben tud tanácsot adni, vagy hogy mit tegyek akkor köszönöm!



2015. jún. 13. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én 24 vagyok és kb ugyanez a helyzet velem, ez azért van mert bemeséljük magunknak hogy van ott valami, holott nincs - engem viszont gyerekkoromban halálra rémített az idióta bátyám és azóta nem igen szeretek a sötétben egyedül lenni
2015. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!