Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok Bp. -n belül olyan...

Tudtok Bp. -n belül olyan Nemzeti Dohányboltot, ahol árulnak vizipipa dohányt?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam dohányboltba járni, nem cigizem, ezért nem tudom. Viszont a vp.-t nem vetem meg alkalmakkor, és mikor legutóbb elővettem, még nem voltak ezek a dohányboltok... Azelőtt voltak vizipipa áruházak is, most nem tudom, hogy netes rendelésen kívül hol tudnék szerezni?!

Esetleg valaki tud valami ötletet?


2015. jún. 15. 10:52
 1/4 anonim válasza:
2015. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hittem már megszűnt,de akkor ezek szerint nem.:)
2015. jún. 16. 10:15
 3/4 anonim válasza:
Neten már nem lehet dohányt venni. Bemész a dohányboltba és veszel, szinte mindegyikben van. Legnagyobb választék talán a linkelt Presidentben és az Örsön a metró végállomás melletti dohányboltban van.
2015. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerencsére azóta már megoldottam, a Kálvin téri dohányboltban is jó nagy volt a választék! Legalábbis az én ízlésemhez és igényemhez mérve...:)
2015. jún. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!