Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok? Vagy csak...

Szandra2000 kérdése:

Depressziós vagyok? Vagy csak rossz a kedvem?

Figyelt kérdés
Nagyon kis dolgon is felkapom a vizet és ordibálok.Nem nagyon tudom kialudni magam akár 10 órát vagy 20 is aludhatnék.Anyu is állandóan kiabál nem ért meg.Legszívesebben megölném magam.Sokszor kapok síró rohamot és nagyon sokszer elkezd remegni a kezem.Segitsetek.
2015. jún. 15. 12:52
 1/5 anonim válasza:
El fog múlni.Mindennek az oka muterod folytonos ordibálása.
2015. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De belefogok ebbe halni.Tönkre mentem már.Ez van már évek óta.
2015. jún. 15. 12:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg akarok halni nem birom tovább.
2015. jún. 15. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne öngyilkosnak lenned.Az élet egy esély.Most gondolj bele ha öngyilkos leszel akkor már nincs vissza út.Hány éves vagy?Gépezel?Mennyit?Tudod mit ajánlok neked?Legyél sokat a szabadban,kirándulj.Találkozgass barátaiddal.Nyugodj le mindig.Az alvás nem probléma.Én se alszok sokat.Feküdj le korábban.Remélem segitettem.Ha még mindig sok a gond akkor irj privibe
2015. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a felhasználóneved végén a születési éved szerepel, akkor ebben közrejátszhat az is, hogy kamaszodsz. Velem is így volt. Egy holt nyugis, kötélidegekkel rendelkező ember vagyok, de abban a korszakomban mindent ütöttem-vágtam, és kiabáltam, ha már elegem volt (sokkal hamarabb mint most). Persze azért az öngyilkossági szándék és a remegő kéz már más téma. Ha jól értem, leginkább ahhoz köthetőek ezek, hogy úgy érzed, anyukád nem ért meg, és mindig kiabál Veled. Ennek viszont oka kell legyen, bár nagy valószínűséggel nem benned van a hiba. Gondold végig anyukád helyzetét, és próbáld megtalálni azt, ami miatt ilyen lehet. Legtöbbször a stresszes munkakör, válás, esetleg családi problémák állnak a háttérben. Ha megvan, próbálj vele erről higgadtan beszélgetni, és mutasd felé, hogy Neked is rossz ez így, és szeretnél segíteni neki. Ha hajlandó rá, akkor valószínűleg siker lesz a vége. Ha nem, akkor viszont keresd fel az illetékeseket (nevelési tanácsadó, családsegítő, gyermekvédelmi szolgálat), és kérj segítséget tőlük. Egyfelől sokkal többet fognak tudni mondani, mert személyesen is megvizsgálják a dolgokat, másfelől pedig sok tapasztalatot szereztek már.


Bárhogy is lesz, tarts ki, és próbáld levezetni a feszültséget valamilyen módon. Ha idegeskedsz, az senkinek nem lesz jó, de leginkább Neked nem.

2015. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!