Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Luffy az One Piece animében...

Luffy az One Piece animében le fogja győzni feketeszakált? Mert épp most járok annál a résznél ahol Ace nem tudta legyőzni.

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarok spoiler-ezni, de eddig csak 2x találkoztak (ha kukacoskodni akarok akkor 3x: jaya szigetén (asszem ez a neve) amikor felmennek az égi szigetekre akkor is, illetve Impel down-ban) most járunk ott, hogy a jelenlegi főellenség a shichibukai egyike, Doflamingo. (amúgy én a mangát jobbnak tartom, mert egyrészt pörgősebb, másrészt az anime 1 részébe mostanában kb 1-2 fejezetnyi mangát tesznek bele ami elég kevés történés) amúgy nagyon valószínű, hogy lefogja majd győzni valamikor.
2015. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ mangába meg nemszeretem a shounent de talán 10-15 fejezet után hozzászoknák.Mindenesetre mangát azt nemkezdem el.
2015. jún. 17. 22:01
 3/5 anonim válasza:
Első nem tudom te melyik mangát olvasod de most nagyon nem pörgős :D + Az anime átlagosan 2 fejezeteket dolgozott fel most kb fél fejezetet szokott mert közel van a mangához
2015. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még nem derült ki hogy le fogja e győzni :) amugy én már az új részt várom a mangában :DD
2015. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 misihun válasza:

fehérszakáll elég érdekes fizikailag nagyon erős (nagyot üt ) de lassú ami nem számit mert a yami yami no mi-vel regenerálja magát gond nélkül

igazából kb itt vannak a képességek ti döntsétek el :

Feketeszakáll

+ sötétséggyümölcs

+ nagy fizikai erő

+ földrengésgyümölcs

+ bármien gyümölcs amit út közben szerez

+ más gyümölcshasználók képeségeinek elszivása

-lassú

-nem mobilis

-kiszámitható


Luffy


+ nagy fizikai erő

+ G 2

+ G 3

+ G 4

+ összes haki

+ gyors

+ mobilis

+ jó taktikus

- viszonylag sérülékeny (hakival és feketeszakáll gyümölcsével szemben)

2015. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!