Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tokio Hotel...

Mit gondoltok a Tokio Hotel Kings os Suburbia albumáról és úgy általában a fiúkról?

Figyelt kérdés

Valaki így ábrándult ki a fiúkból? Először én is sokkot kaptam ,de azóta újra a szerelmese lettem a zenéjüknek és a bandájuknak is.

Úgy érzem, hogy most, hogy elkötöztek Német o.-ból és megszűnt a feszültség amiben éltek, újra visszataláltak önmagukhoz.Persze változtak ,ahogyan más tapasztalatokat éltek át, de sokkal őszintébbek a dalaik és ők is közvetlenebbek lettek, de néha nem tudom az üzletpolitikájuk rossz-e vagy most akarják visszapakolni a pénzt a bankszámlájukra, amit a visszavonulás során elvesztettek?



#Tokio Hotel #zene #Bill Kaulitz #Tom Kaulitz #georglisting #gustavschäfer
2015. jún. 15. 14:17
 1/4 i6emsn válasza:

Jaaaa, hogy ők fiúúúúk... :O

Nem jött át...

2015. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én egyáltalán nem ábrándultam ki belőlük... :) Eleinte nekem is szokatlan volt ez a stílus de meg lehet szokni.. Szerintem ez az album (így sokszori meghallgatás után) SZUPER! De először (nem tudom miért) a -Invaded- szám hozta vissza a régi szép időket... :D

Nem tudom mire gondolsz az üzletpolitikával kapcsolatban, csak sejtem.. :D A koncert árakra gondoltál? Igen amíg régen kb. 10.000 Ft-ból elmehettél egy TH koncira, addig mostanra ez az ár (sima jegy) 28.000 Ft körülire emelkedett... Szerintem benne lehet a pakliban ez a pénzvisszapakolósdi... :D De sebaj!! A mostani Európa turnén és a júli. 27-én kezdődő Amerikai turnén jól megszedik magukat, hátha jönnek Magyarországra év végén, és már kicsit visszavesznek a jegyárakból... :D

2015. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Kings of suburbianak köszönhetem hogy megszerettem őket. A girl got a gunt láttam a Music channelen, ezután kezdetem el kutatni utánuk. Mostmár ismerem a teljes múltjukat, és az összes zenéjüket, és nagyon nagy rajongó lettem :) Szóval számomra a KOS nem a kiábrándulás, hanem a szerelem első hallásra. <3
2015. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én márciusban szerettem meg őket, először a Durch Den Monsun-t hallgattam meg. Nagyon megtetszettek, nagyon kíváncsi voltam rájuk. De a zene azon a napon inkább ismeretlen, fura volt számomra. Viszont annyira érdekesnek és különlegesnek találtam, hogy más nap 5 percet nem bírtam ki anélkül, hogy ne hallgassam meg őket. :) Aztán utána folyamatosan hallgattam őket, olvastam róluk, néztem őket. És egyszer csak azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok a zenéjükbe, meg egyszerre Billbe is :D Nagyon szerettem Bill hangját. :)

Pont azért tetszett nagyon, mert mások voltak. Mikor megláttam, hogy Billnek ilyen "ecset haja" lehet, az eléggé megbántott, kicsit csalódtam. Meg nagyon megváltoztak, de elfogadtam, hogy nem csak mi, hanem ők is mások lesznek egy idő után. :) Még mindig nagyon szeretem őket. :)

2015. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!