Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire lenne igény? Ti milyen...

Mire lenne igény? Ti milyen sütiket szerettek enni cukrászdákban?

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy kis sütemény boltot. Nagyon finom klasszikus süteményeket készítünk pl rigó jancsi kocka, puncs szelet, házi krémes, mignonok, linzerek,oroszkrém szelet, mézeskrémes, és torták pl dobos, csokoládé, túró, stb

Aki jön dícséri. Mégsem nő a forgalmam. Mi lehet a hiba. Másféle sütiket gyártsak?



#sütemény #forgalom növelése
2015. jún. 15. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az elhaladóforgalom egyszerűen akkora amekkora. Gondoltál már rá?
2015. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen erre is gondoltam. De mégis milyen sütiket szeretnek az emberek? Vagy szívesebben beülnek egy cukrászdába ahol van helyben fogyasztás is?
2015. jún. 15. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

1, Nem tudom a közelben hány ilyen süteményekkel foglalkozó cukrászda, bolt van. Lehet oda szoktak az emberek és ezért nincs nagy forgalom.

2, Nyár van, ilyenkor a fagyinak és a jégrémnek van szezonja. Nem sokan vállalják be a sütit, főleg a krémes habos stb féléket ami mire hazaérnek megromlik és betegség lesz. (szalmonella meg ilyenek)

3, Promozni kell, facebook-on, kitenni egy szép sütit és a megosztók között kisorsolni egyet. Vagy a helyi szuperinfo-ba reklámozni. Stb.

2015. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a reklámozásokon már túl vagyunk mindenféle formában :)
2015. jún. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!