Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó cápás filmeket?

Tudtok jó cápás filmeket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 12+ legyen:D És röviden légy szíves írjátok le röviden a tartalmát!

2015. jún. 15. 18:36
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ezek mennyire jók, de:

[link]

2015. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Háborgó mélység: 16+-os,de nem olyan durva mert 6 évesen állandóan azt néztem. Régi, ezért nem olyan élethű, de izgalmas. Arról szól, hogy egy kutatóhajón van 3 hatalmas emberevő cápa, akiket a tudósok vizsgálgatnak. De elkezd süllyedni a hajó, a cápák elszabadulnak, és miközben az emberek és a cápák próbálnak elmenekülni a süllyedő hajóról jól legyilkolásszák egymást, de a szakács, meg még valaki túléli.

Sötét hullám: Nem olyan izgalmas, de tényleg olyannak mutatja be a cápákat, mint amilyenek, és szerintem ebben igazi cápák is szerepelnek, nemcsak animáltak. Egy cápaszakértő nőről szól, aki egy gazdag sznobot visz el hajókázni, mert a férfi szeretne ketrec nélkül úszni a cápákkal. Aztán felborul a hajó és sokan meghalnak, de a nő, a férje, meg a sznob alak fia túlélik.

2015. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 malac007 válasza:
óriás cápa vs órias polip uristen
2015. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A zátony/The Reef/,

Elsodródva/Open Water 2: Adrift/,

A zátony/The Shallows/,

Sötét hullám /Dark Tide/.

Nem gyerek film egyik sem.

2017. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!